Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

Strona główna > Wydarzenia > Mają to jak w banku

Mają to jak w banku

wielkość tekstu: A A A

drukuj prześlij

zamknij [x]
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.
Wprowadź ponownie.

W grudniu w ponad 200 naszych sklepach odbyła się „Świąteczna Zbiórka Żywności” organizowana przez Banki Żywności. W ramach tej akcji zbieraliśmy produkty żywnościowe dla najbardziej potrzebujących osób.

Dziękujemy za wasze zaangażowanie. Zarówno klienci, jak i pracownicy chętnie przekazywali wolontariuszom Banków Żywności produkty z długą datą ważności np. kasze, olej, cukier, konserwy mięsne, rybne i warzywne, odżywki dla dzieci, soki i dżemy. Kosze ustawione na pasażach sklepów, przy kasach szybko się zapełniły. Ogółem Federacja Banków Żywności zebrała w tym roku 860 000 kilogramów żywności. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc.

Od Marka Borowskiego, Prezesa Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności otrzymaliśmy miłe podziękowanie za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu przedświątecznych zbiórek oraz za zaangażowanie w pomoc osobom potrzebującym. Na skróty