Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

Strona główna > Wydarzenia > Z uśmiechem do szkoły

Z uśmiechem do szkoły

wielkość tekstu: A A A

drukuj prześlij

zamknij [x]
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.
Wprowadź ponownie.

Każdy rodzic dzieci w wieku szkolnym ma świadomość, że początek września wiąże się nie tylko z wyzwaniami, nadziejami i radością dzieci, ale i ze zwiększonymi wydatkami na zakup artykułów szkolnych i książek.

By pomóc w tym okresie rodzicom i dzieciom z Rodzinnego Domu Dziecka w Łodzi, który powstał dzięki zaangażowaniu naszej firmy i Fundacji Pomocy Dzieciom Happy Kids, zorganizowaliśmy specjalną zbiórkę pieniędzy. W akcji wzięło udział kilka sklepów Tesco: HM Łódź Widzew, HM Łódź Bałuty, HM Łódź Galeria, HM Wrocław Bielany, HM Wrocław Śródmieście, HM Wrocław Marino oraz HM Skierniewice. Zespół każdego z tych sklepów otrzymał podziękowania w formie prac plastycznych. Tematem prac była oczywiście szkoła i przedszkole, ale dzieci namalowały również kwiaty, a nawet artykuły z wyprawki szkolnej, np. piórniki.


Dziękujemy dzieciakom za prace plastyczne, a wszystkich zachęcamy do zaangażowania w dobrze nam wszystkim znaną akcję „Tesco Dzieciom”, która wspiera ideę rodzicielstwa zastępczego i pomaga osieroconym dzieciom znaleźć kochających rodziców. Każdy z nas może pomagać. Najprostszy sposób na wsparcie akcji to wrzucanie pieniędzy do skarbon przy kasach oraz wpłaty na konto Fundacji Pomocy Dzieciom Happy Kids oraz zachęcanie do tego naszych Klientów.

Julianna Krawczyk
kierownik Działu Personalnego
HM Łódź Widzew
 

Galeria zdjęć

kliknij na miniature, aby powiększyć

Na skróty