Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

Strona główna > Wydarzenia > Tygodniowy przegląd prasy i mediów

Tygodniowy przegląd prasy i mediów

wielkość tekstu: A A A

drukuj prześlij

zamknij [x]
Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.
Wprowadź ponownie.

W pierwszym tygodniu listopada możemy już przeczytać w prasie o Świętach Bożego Narodzenia. A dokładnie o promocjach świątecznych, które zaczynają pojawiać się w naszych sklepach.

Pomimo, iż do świąt pozostał ponad miesiąc, każdy z nas powoli się do nich przygotowuje.W naszych sklepach już się pojawiła świąteczna oferta a klienci mogą przeglądać na półkach choinki, bombki i inne świąteczne ozdoby. Na stronie portalspożywczy.pl możemy przeczytać o świątecznej gazetce i dowiedzieć się, dlaczego ozdoby choinkowe pojawiają się w sklepach już w listopadzie.

Kolejnym najczęściej poruszanym tematem w tym tygodniu jest konkurs Tesco dla Szkół. W tym roku uczestnicy musieli dokonać Ekorewolucji, czyli pokazać jakie działania podejmują w swoich społecznościach aby nasz świat był bardziej Eko. Blisko 500 projektów zostało zakwalifikowanych do konkursu. 10 listopada rusza głosowanie na najlepszą Ekorewolucję. Więcej przeczytacie w waszych lokalnych gazetach i … w naszym portalu.

Na skróty